NOWY DWÓR. Policjantki spotkały się z najmłodszymi uchodźcami

2022-03-22 10:05:57

Kilka dni temu odbyły się kolejne spotkania nowodworskich funkcjonariuszek z dziećmi i ich opiekunami z Ukrainy. Podczas wspólnego malowania rozmawiano również o bezpieczeństwie i przekazano ulotki informacyjne.

18 marca 2022 r. dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, wspólnie z oficer prasową i policjantką zajmującą się profilaktyką społeczną po raz kolejny odwiedziła najmłodszych uchodźców z Ukrainy. Tym razem, przebywających w obiektach na terenie Modlina Twierdzy. Funkcjonariuszki włączyły się do wspólnego malowania z dziećmi, ich ulubionych bohaterów z kreskówek. Najmłodsi z wielkim zapałem i starannością wykonywali swoje prace. Wszystkie obrazki zostały nagrodzone upominkami, w postaci kolorowych, tematycznych książeczek. Całe zajęcia przebiegły w radosnej i miłej atmosferze.

Podczas zajęć policjantki rozmawiały także z opiekunami dzieci, przekazując komunikat dotyczący bezpieczeństwa oraz ulotki z numerami telefonów, pod które należy zadzwonić w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.

 

asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *