Facebook
NOWY DWÓR. Nowy Duch Mam – Dziewczyny w akcji

2019-04-08 9:03:55

Mimo, że nadal nie mają stałego lokalu i wszystkie potrzebne im materiały i przybory do prowadzenia swojej działalności dźwigają w dużych walizkach, to ciągle działają i nie tracą zapału

W czwartek 28 marca o godzinie 14:00 członkinie i osoby sympatyzujące Stowarzyszeniu spotkały się w budynku Opieki Społecznej przy ul. Partyzantów 7 na kolejne warsztaty. Tym razem był to wykład prowadzony przez mgr Sylwię Lech dyplomowaną terapeutkę integracji sensorycznej pt. “Fakty i mity związane z rodzicielstwem, rozwojem dzieci i ciążą“.

Wykład przebiegał w sposób miły i przystępny zarówno dla mam jak i dla maluchów. Na porozkładanych kocykach wszyscy zebrani mogli spokojnie “na pełnym luzie” usiąść i uczestniczyć w warsztatach, które mają coraz większe zainteresowanie wśród mam, które słuchały i zadawały pytania. Były również ćwiczenia na zasadzie prowadzonych rozmów. Maluchy również nie przeszkadzały sobie w zabawie.

Następne spotkanie i warsztaty odbędą się 11 kwietnia o godz. 14:00 również przy ul. Partyzantów 7. Wszystkie mamy mile widziane. Stowarzyszenie jest w trakcie pozyskania grantu na działalność. Klub Nowy Dwór Mazowiecki dla Mam w związku z tym, że dostał finansowanie na program z Urzędu Miasta zaprasza na zajęcia, które będą prowadzone w każdą środę i piątek o godzinie 10:00. Miejscem zajęć będzie sala w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Zapisy na zajęcia sensoryczne, umuzykalniające prowadzone są przez internet, na Facebook`u Stowarzyszenia. Od września będą prowadzone zajęcia również w Bibliotece Miejskiej, która też okazała się być pomocna dla Stowarzyszenia. W dalszym ciągu Klub Mam szuka środków, sponsorów i stałego lokalu na swoje zajęcia. Wszystkich zainteresowanych zapraszają na zajęcia, do współpracy i pomocy.

Elżbieta Radomska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *