Nowy Dwór Mazowiecki – czysty prąd z paneli słonecznych

2021-01-25 2:35:42

Popularność montowania systemów fotowoltaicznych z roku na rok staje się coraz większa nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Nic dziwnego, przecież słońce jest ogólnodostępne dla wszystkich.

Instalacja fotowoltaiczna

Znamy szereg korzyści, wynikających z instalacji paneli słonecznych. Instalacja taka:

 1. Jest przede wszystkim ekonomiczna i mocno podnosi wartość Twojej nieruchomości.
 2. Istnieje możliwość dofinansowania, niezależnie od tego, czy jesteśmy przedsiębiorcą, czy indywidualnym klientem. Możemy ją także odliczyć od podatku – taką szansę wprowadzono w roku 2019.
 3. To inwestycja, która się zwróci, generując dodatkowo duże oszczędności, których efekty będą widoczne z każdym kolejnym rachunkiem za prąd.
 4. Instalacja i jej funkcjonowanie w pełni zautomatyzowane – jest obsługiwana przez aplikację i pokazuje wszystkie dane, ile produkuje prądu i jak działa system. Wystarczy mieć dostęp do internetu i gotowe.
 5. Fanom i zwolennikom ekologii spodoba się fakt, iż można je poddać recyklingowi. Nie emitują żadnych zanieczyszczeń. Są w stu procentach odnawialnym źródłem energii.

Panele słoneczne są ponadto bardzo ciche – nie emitują żadnych dźwięków, co jest szczególnie ważne dla mieszkańców gęstej zabudowy na miejskich osiedlach. Idealnie sprawdzą się w Nowym Dworze Mazowieckim – warto zapoznać się ofertą Fenix Energy, dostępną na stronie http://fenix.energy/fotowoltaika-nowy-dwor-mazowiecki/.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika to wspomniany już wcześniej czysty prąd pozyskiwany z darmowej energii słonecznej. Zalety:

 • panele wykazują się bardzo odpornością i wytrzymałością na niekorzystne warunki atmosferyczne i anomalie pogodowe;
 • są uniwersalne i estetycznie wykonane – pasują na każdy rodzaj i kolor dachu;
 • są bezawaryjne i nie wymagają serwisowania i konserwacji;
 • łatwe i szybkie w montażu na dowolnej płaszczyźnie, także gruncie.

Ciekawostką jest fakt, iż technologia ta jest wykorzystywana w satelitach kosmicznych. Wysokiej jakości sprzęt mówi więc sam za siebie.

Kiedy nie da się zainstalować paneli słonecznych

Tak naprawdę nie istnieją żadne przeszkody, które by uniemożliwiały montaż instalacji fotowoltaicznej. Jednakże problemy mogą wynikać na przykład z zacienienia, czy też kiepskiego stanu konstrukcji dachu albo braku na nim miejsca przez wzgląd na okna i kominy. Wszelkie wątpliwości rozwieje doradca firmy, który przyjedzie do Państwa na rozeznanie i pomoże w doborze odpowiedniego miejsca na montaż.

Wygoda, komfort, bezpieczeństwo bliskich. Z Fenix Energy teraz to takie proste.

Comments

comments

1 komentarz

 1. Alex odpowiedz

  Patrzeć jak oszołomy z PiS-u opodatkują słońce i karzą nam za nie płacić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *