NOWY DWÓR MAZ. Zwiedzanie i kolacja w GKO – zaprasza Burmistrz

2023-01-13 2:58:20

Już za kilka dni odbędzie się 31 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztaby WOŚP będą działały m.in. w Nowym Dworze, Pomiechówku czy Zakroczymiu. Włodarze już teraz prześcigają się w pomysłach na licytacje, które będą wspierać akcję

W tegorocznej edycji zbierane są środki na rzez walki z sepsą u dzieci i dorosłych.

Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego Jacek Kowalski w ciekawy sposób zachęca do zbiórki pieniędzy na WOŚP. Przekazał na licytację możliwość zwiedzania budynku GKO oraz zjedzenia kolacji w swoim towarzystwie, w nowo wyremontowanych wnętrzach dawnego kasyna oficerskiego. To nie lada gratka, tym bardziej, że wszystko odbędzie się przed oficjalnym otwarciem.
Będzie to zatem totalnie przedpremierowy pokaz najpiękniejszego budynku w Polsce. Od kuchni. Mam cichą nadzieję, że licytacja spotka się z zainteresowaniem, a jej zwycięzca okrągłą sumą wesprze szczytny cel. Realizacja wygranej będzie możliwa po odbiorach technicznych budynku (spodziewam się, że to będzie druga połowa tego roku) – napisał J. Kowalski w swoich mediach społecznościowych.
W chwili obecnej wystawiona na licytację atrakcja osiągnęła kwotę blisko 1,5 tys. zł. Licytacja prowadzona jest na platformie www.allegro.pl pod hasłem – Zostań pierwszym gościem GKO po remoncie.

GM
fot.: FB Jacek Kowalski

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *