Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Zmiany na Bohaterów Modlina

2019-04-03 1:44:51

Nasi czytelnicy pytają o ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Maz. Co tam się dzieje? Dlaczego zerwano asfalt? Kiedy będzie nowa nawierzchnia?

Odpowiedzi na te pytania udziela zarządca tej drogi, czyli Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Otóż zarówno jezdnia, jak i chodnik będą miały całkowicie nową nawierzchnię. Na jezdni zostanie położony nowy asfalt, a na chodniku będzie wymieniona kostka brukowa.

– Aktualnie trwają prace remontowe na dwóch odcinkach drogi 631 o łącznej długości 2 km. Pierwszy odcinek to ul. Bohaterów Modlina w Nowym Dworze Maz. drugi – od ul. Granicznej do ul. Rzecznej w Okuniewie. Ponadto, prowadzone są prace na odc. 300 m drogi 630 w Nowym Dworze Maz. – tłumaczy Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich (MZDW).

Dodaje również, że zakres robót obejmuje frezowanie nawierzchni i ułożenie nowej warstwy ścieralnej, a także odbudowę chodników.

Całość ma potrwać do czerwca, jednak MZDW zaznacza, że ze względu na zaawansowanie robót, ich zakończenia można się spodziewać wcześniej.

Koszt remontu w obu miejscach to 897 tys. złotych.

Joanna Lejtan

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *