Facebook

NOWY DWÓR MAZ./ZAKROCZYM. Dwaj samorządowcy z COVID-19

2020-10-07 1:35:20

Burmistrz Nowego Dworu Maz. informuje, że dzisiaj (7 października) potwierdzono zakażenie koronawirusem u zastępcy burmistrza – Janusza Mikuszewskiego. Burmistrz Zakroczymia, Artur Ciecierski za pośrednictwem mediów społecznościowym poinformował, że także został zakażony COVID-19

W Urzędzie Miejskim w związku z powyższym od dziś do odwołania wprowadzone zostanie ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Budynek zostanie poddany gruntownej dezynfekcji, a większość pracowników będzie wykonywać swoje obowiązki w trybie zdalnym.

Bezpośrednia obsługa mieszkańców prowadzona będzie jedynie w Urzędzie Stanu Cywilnego i Wydziale Spraw Obywatelskich. W USC jednocześnie obsługiwana będzie jedna osoba, a w Wydziale Spraw Obywatelskich dwie osoby. W sposób tradycyjny USC będzie sporządzał wyłącznie akty nowonarodzonych dzieci oraz bieżące akty zgonu.
Każda osoba wchodząca do Urzędu będzie musiała mieć zasłonięty nos i usta, a także zdezynfekować ręce.
Pisma do Burmistrza Miasta i Urzędu Miejskiego można składać do specjalnie przygotowanej urny, ustawionej przy wejściu do Urzędu. Uwaga! Dokumenty będą przyjmowane BEZ POTWIERDZENIA ODBIORU.
W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim tel. 22 51 22 000, 22 51 22 222, e-mail: sekretariat@nowydwormaz.pl.

Jak informuje burmistrz Zakroczymia, Artur Ciecierski:

„Niestety! Właśnie ostatecznie potwierdzono u mnie zakażenie koronawirusem. Pozostajemy z rodziną w izolacji domowej. Czuję się średnio. Chyba w ostatnim czasie wszyscy ignorujemy całą tę epidemię. Jak się okazuje życie szybko uczy pokory. Nie bagatelizujcie żadnych objawów. U mnie zaczęło się od bólu głowy i mięśni, a także poczucia zimna. Uważajcie na siebie. Dużo zdrowia wszystkim życzę.”

Obu Panom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
Red.


Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *