NOWY DWÓR MAZ. Wyrzucał dobytek, chciał skoczyć z okna

2019-07-20 8:47:41

Sobotnie popołudnie (13 lipca) mogło skończyć się tragicznie dla osób przechodzących pod jednym z bloków przy ul. Lotników w Nowym Dworze Maz. Nad ich głowami, z okna mieszkania na 4. piętrze “wylatywały” m.in. kwiaty doniczkowe. Co więcej, autor tych niecodziennych scen groził, że sam rzuci się z okna

Wzburzony mężczyzna wyrzucał z okna przeróżne przedmioty; były to ubrania, pudełka, ale i doniczki z kwiatami, co stanowiło zagrożenie dla przechodniów. Pod blokiem pojawiał się coraz większy bałagan, a wystraszeni ludzie omijali teren szerokim łukiem.

Na miejsce wezwano służby. Dramaturgii sytuacji dodawały krzyki mężczyzny, który miał grozić, że rzuci się z okna i obierze sobie życie. W tej sytuacji przybyła na miejsce straż pożarna rozpoczęła rozstawianie poduszki. Na szczęście w międzyczasie funkcjonariuszom policji udało się dostać do mieszkania i zabrać mężczyznę z okna.

Jak podaje policja, 31-letni mężczyzna mieszkał z rodziną, ale w chwili zajścia był w mieszkaniu sam. Wezwana na miejsce karetka odwiozła awanturnika na badania psychiatryczne.

red.

fot.: Nowy Dwór Mazowiecki – forum mieszkańców

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *