Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Wracają „Wesołe Niedziele”

2022-06-24 3:26:39

Dobrze pamiętamy jak dużym zainteresowaniem cieszyły się niedzielne popołudnia zabaw organizowane w parku miejskim. I w tym roku nie zabraknie „Wesołych Niedziel”, a również w soboty na dzieci czeka niespodzianka


Już od 3 lipca wystartuje cykl imprez dla najmłodszych mieszkańców. We wszystkie niedziele w lipcu i sierpniu w godz. 15-19:00, dzieci będą mogły uczestniczyć w zabawach na świeżym powietrzu. Jeśli tylko pogoda dopisze, jesteśmy przekonani, że nikt nie będzie się nudził. Będą animacje, zawody, konkursy oraz pokazy zaproszonych gości i wiele, wiele innych atrakcji. Jak dowiedziała się nasza redakcja, planowane są równię imprezy w podobnej formule, które będą odbywały się w soboty. – Chcemy stworzyć dla dzieci z poszczególnych nowodworskich osiedli wakacyjne atrakcje blisko ich domów. Te imprezy będą obywały się w soboty. Niebawem przedstawimy dokładny harmonogram, w jakiej lokalizacji, i w którą sobotę zaprosimy najmłodszych do wspólnej zabawy – powiedział nam Adam Szabłowski, inspektor w Kancelarii Burmistrza Jacka Kowalskiego.
Tak jak rok wcześniej, obsługą imprez i zapewnieniem atrakcji zajmie się firma DL Events, a partnerami zostali strażacy z OSP i OSP RW oraz lokalni przedsiębiorcy.
Miasto na organizację imprez przeznaczyło budżet w wysokości ok. 50 tys. zł.

MM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *