Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Poszukiwany 16-latek z narkotykami uciekał na rowerze

2022-06-10 12:22:49

Wczoraj rano policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali poszukiwanego nieletniego. Podczas interwencji ujawnili przy nim środki odurzające. 16- latek trafił już do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz Sąd Rodzinny.

9 czerwca 2022 r. o godz. 8:30, policjanci nowodworskiej prewencji podczas patrolu zauważyli jadącego ul. Morawicza 16- latka. Posiadali informację, że chłopak jest poszukiwany, zgodnie z nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim.
Nowodworzanin na widok policjantów gwałtownie przyspieszył i zjechał pod wiadukt przy stacji PKP, a następnie w kierunku Nowodworzanki. W pewnym momencie porzucił rower i dalej kontynuował ucieczkę pieszo. Nie miał jednak żadnych szans i za chwilę był już w rękach mundurowych.
Podczas legitymowania policjanci ujawnili przy nim torebkę strunową, z zawartością suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że to marihuana.
Nieletni najpierw trafił do nowodworskiej komendy, a następnie po wykonaniu czynności do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
O jego dalszym losie zdecyduje teraz Sąd Rodzinny i Nieletnich.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *