NOWY DWÓR MAZ. Posprzątali po interwencji

2020-01-25 1:02:04

Śmieci z budowy bieżni, które zalegały tuż za ogrodzeniem Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, po naszej interwencji szybko zniknęły

W poprzednim numerze prezentowaliśmy zdjęcia przysłane przez jednego z naszych czytelników, na których wyraźnie było widać odpady z budowy bieżni pozostawione za płotem NOSiR-u. Jak dowiedzieliśmy się w rozmowie:

Firma wykonująca zlecenie nie wywiązała się do końca ze swoich obowiązków i pozostawiła odpady w miejscu, które nie było do tego przeznaczone. Po ujawnieniu tego faktu zleciłem pracownikom natychmiastową utylizację i w tej chwili teren jest już uprzątnięty – powiedział Dariusz Wąsiewski, dyrektor NOSiR.

Faktycznie na miejscu nie ma już resztek starej nawierzchni i zniknęły niebieskie skrawki z budowy nowej bieżni. Ziemia została wygrabiona i wyrównana. Dowiedzieliśmy się również, że bieżnia będzie w pełni gotowa do użytku dla mieszkańców wczesną wiosną. Czekamy tylko na wymalowanie pasów i zrobienie pewnych drobnych poprawek, których nie można wykonać przy obecnie panującej dużej wilgotności – wyjaśnił nam dyrektor Wąsiewski. W tej chwili jedynie testowo można skorzystać z obiektu po zgłoszeniu się do pracowników ośrodka.

MM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…