Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Pobił partnerkę i zniszczył jej telefon

2022-06-23 10:53:59

Dzielnicowi z nowodworskiej komendy zatrzymali 38- latka, który dokonał uszkodzenia ciała swojej partnerki, a należący do niej telefon wyrzucił przez okno. Nowodworska prokuratura zastosowała wobec niego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu do do dyżurnego nowodworskiej komendy zgłosiła się 25- latka. Kobieta złożyła zawiadomienie o tym, że została pobita przez swojego partnera. Podczas awantury agresor zniszczył też jej telefon komórkowy, wyrzucając go przez okno na betonowy chodnik.
Dzielnicowi udali sie do miejsca zamieszkania 38- latka. Tam jednak go nie zastali. Szybko ustalili, że nowodworzanin ukrywa się u swojego kolegi w Modlinie Twierdzy. 38- latek został przez nich zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.
Śledczy zgromadzili materiał dowodowy oraz przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonej oraz zniszczenia mienia. Mężczyzna do wszystkiego się przyznał.
Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej 25- latki. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *