NOWY DWÓR MAZ. Od pół roku znęcał się nad partnerką, trafił do aresztu

2022-06-07 10:20:57

3 miesiące spędzi w areszcie 25-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją konkubiną. Decyzją sądu, na wniosek nowodworskiej prokuratury, został tymczasowo aresztowany. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Nadzór nad postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjanci Wydziału Prewencji, kilka dni temu zatrzymali na terenie miasta 25- latka, który zamieszkiwał ze swoją konkubiną na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.
Z uzyskanych w trakcie prowadzonego postępowania informacji wynikało, że zatrzymany od stycznia tego roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Mężczyzna wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał ją słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe, kontrolował, uderzał, dusił i groził jej pozbawieniem życia.
Na wniosek nowodworskiej prokuratury, Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał postanowienie o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania, na okres 3 miesięcy. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
Postępowanie w tej sprawie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…