NOWY DWÓR MAZ. Nowy Duch Mam – praktyczne zajęcia

2019-05-06 1:33:39

Ciągle się rozwijają, są coraz ciekawsze. Za nimi kolejne już spotkania umuzykalniające i sensoryczne klubu, które odbyły się w środę 24 kwietnia i w piątek 26 kwietnia, przed południem w Nowodworskim Ośrodku Kultury


Przypominamy, że zajęcia środowe są dla niemowląt do 12. miesiąca życia. Zapraszamy wszystkie chętne mamy z ich pociechami. Natomiast zajęcia piątkowe są dla starszaków od 13. miesiąca życia.

25 kwietnia w czwartek w budynku Opieki Społecznej przy ulicy Partyzantów odbyły się warsztaty z panią Sylwią Lech na temat naszych zmysłów. Przed Stowarzyszeniem i mamami majowy tydzień przerwy, ale już w środę 8 maja i w piątek 10 maja zapraszamy na zajęcia klubu do Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Będą też kolejne warsztaty z panią Sylwią w budynku przy ulicy Partyzantów o kolejnym naszym zmyśle. A co będzie tematem i w jaki ciekawy sposób będą przeprowadzone kolejne spotkania w Stowarzyszeniu dowiedzą się o tym mamy, które już mogą się na nie zapisywać jak zwykle na stronie Stowarzyszenia. Serdecznie zapraszamy w jego imieniu.

Elżbieta Radomska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *