Facebook

NOWY DWÓR MAZ. Niedoszły zabójca kierowcy zatrzymany

2019-11-10 1:15:00

W poniedziałek, 4 listopada br. o godz. 22:15 w Nowym Dworze Mazowieckim do autobusu linii L-11 wszedł mężczyzna, który próbował ugodzić kierowcę nożem w brzuch, grożąc mu pozbawieniem życia. Ofierze udało się obronić przed atakiem nożownika i zadzwonić na Policję. Funkcjonariusze szybko zatrzymali niedoszłego zabójcę W poniedziałkowy wieczór na pętli autobusowej przy ul. Sawy w Nowym Dworze Mazowieckim, do autobusu linii L-11 wszedł mężczyzna. Podszedł on do kierowcy autobusu i grożąc mu pozbawieniem życia, próbował ugodzić go nożem w brzuch. Kierowca zdołał odeprzeć atak nożownika i zadzwonić na Policję.

Funkcjonariusze niezwłocznie udali się w penetrację terenu za sprawcą, którego zatrzymali na terenie miasta. Okazał się nim 49 – letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

Marek K. trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek nowodworskiej prokuratury, sąd zastosował wobec podejrzanego 3 – miesięczny areszt. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

st. asp. Jaonna Wielocha

fot. omni-bus.eu

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *