Facebook

NOWY DWÓR MAZ. Mamy to – bezpieczniej na pasach

2020-12-03 12:04:54

Projekt doświetlenia przejść dla pieszych uzyskał odpowiednią ilość głosów mieszkańców i zostanie zrealizowany w przyszłym roku. Pieniądze na realizację pochodzą z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza

To, że udało się pozyskać fundusze jest zasługą wszystkich osób, które oddały swój głos w internetowym plebiscycie. Jak się okazało, idea wymyślona i promowana przez radną powiatu nowodworskiego Annę Małecką zyskała poparcie wśród mieszkańców. Na projekt zagłosowało 1033 osoby. Z dofinansowania w kwocie 120 000 zł zostaną wykonane doświetlenia czterech przejść dla pieszych w ciągu ul. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Maz.

-Bardzo się cieszę, że mój projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza doczeka się w przyszłym roku realizacji. Cztery istniejące przejścia dla pieszych przy ulicy Wojska Polskiego zostaną doświetlone. Będzie bezpieczniej dla wszystkich korzystających z tej drogi. Dziękuję mieszkańcom naszego miasta, powiatu i województwa za oddane głosy. Słowa wdzięczności kieruję również do mojej rodziny, do znajomych i nieznajomych, którzy zaangażowali się w promocję głosowania. A w przyszłości warto wspólnie zastanowić się, jakie są największe potrzeby mieszkańców i o co warto razem powalczyć w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza – powiedziała nam radna.

Gratulujemy Pani Annie Małeckiej zaangażowania i pragniemy również podziękować naszym czytelnikom, którzy oddali swoje głosy na projekt.

GM, fot. Facebook Anna Małecka

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *