NOWY DWÓR MAZ. Karnawał u przedszkolaków

2022-02-18 12:24:21

Karnawał to czas radości, zabaw i kolorowych strojów. Dlatego też tradycją stało się, że co roku w Publicznym Przedszkolu Nr 3 organizuje się bal karnawałowy. Jest to dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Dostarcza dużo przeżyć i wiele radości


Dnia 27 stycznia 2022 roku już od rana nasze przedszkole zamieniło się w krainę wróżek, księżniczek i super bohaterów. Kolorowe sale, przystrojone balonami i serpentynami wprowadzały radosny nastrój. Dzieci przebrane za różne postacie przekraczały próg swojej Sali, prezentując swoje piękne stroje. Po śniadaniu, wszystkie postacie ruszyły do tańca w rytm skocznej muzyki. Przedszkolaki próbowały swoich sił i umiejętności podczas przechodzenia pod liną oraz pokonywania przeszkód. Nie zabrakło również tańca na gazecie oraz innych konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na Sali podczas pląsów, robiło się kolorowo, wszyscy z uśmiechem na twarzy bawili się wesoło bo przedszkolaków łączyło jedno – dobra zabawa.
Aby uwiecznić ten magiczny czas, każde dziecko miało możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Po wspólnej zabawie, przyszedł czas na pyszny, słodki poczęstunek. Dzieci zasiadły do stolików, by wspólnie świętować ten magiczny dzień. Przedszkolaki już nie mogą doczekać się następnego balu. A ten już za rok!!!

PP3

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…