NOWY DWÓR MAZ. Jeszcze w tym tygodniu otworzą basen

2020-02-17 5:28:34

W piątek po południu (14.02.) na drzwiach miejskiej pływalni pojawiła się informacja, że basen z powodu awarii będzie zamknięty do odwołania

Trwają ferie zimowe dla dzieci, dlatego większość zaplanowanych zajęć pływackich tych indywidualnych jak i dla szkół nie odbywa się. Zapewne znaleźliby się chętni spędzić wolny czas na miejskiej pływali jednak awaria spowodowała konieczność zamknięcia obiektu na kilka dni.

Jak dowiedzieliśmy się od dyrekcji Nosiru:

Awaria dotyczy basenu rekreacyjnego, który z powodów sanitarnych musiał zostać zamknięty. Im wyższa temperatura wody w zbiorniku tym niestety lepsze warunki do rozwoju różnego rodzaju drobnoustrojów. Dlatego po rutynowym badaniu parametrów wody podjąłem decyzję o zamknięciu pływalni. Badania wody nie wykazały odstępstw od norm w przypadku basenu sportowego. Przez cały weekend trwały intensywne prace mające na celu spuszczenie wody z basenu rekreacyjnego i jacuzzi, dezynfekcję i konserwację urządzeń doprowadzających i filtrujących wodę. Basen i jacuzzi zostaną napełnione czystą wodą. Zakładamy, że najpóźniej w środę (19.02) wszystko wróci do normy – wyjaśnił nam dyrektor Dariusz Wąsiewski.

Informacja o terminie otwarcia pływalni będzie zamieszczona na profilu Ośrodka pod adresem

http://www.facebook.com/NowodworskiOsrodekSportuIRekreacji/

MM

Comments

comments

1 komentarz

  1. malwinarodziewicz@op.pl odpowiedz

    INFORMACJA TAKA POWINNA ZOSTAC UMIESZCZONA W CHWILI ZDARZENIA NA OFICJALNEJ STRONIE INTERNETOWEJ BASENU.
    A TAM CO? JAK ZWYKLE…NIC

    POJECHALAM Z DZIECKIEM, Z ZALUSK-20KM (DZIECKO 8 MIESIECY) I OKAZALO SIE, ZE…BASEN ZAMKNIETY

    INFORMACJA PUBLICZNA POWINNA BYC DOSTEPNA OD ZARAZ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *