NOWY DWÓR MAZ. Dzień Kobiet… Dzień Kobiet…

2020-02-25 3:28:41

Mimo, że do 8 marca mamy jeszcze parę dni, korzystając z trwającego karnawału, z tej to okazji Zarząd Osiedla nr 2 w Tłusty Czwartek 20 lutego zaprosił wszystkie panie na “Karnawałowy Dzień Kobiet”

Dzień Kobiet… Dzień Kobiet… śpiewano tak w minionej epoce każdej kobietce, czy to dużej czy małej. W zakładach pracy panie również były doceniane w tym dniu trochę bardziej. Poeci opiewali słowami: “Kobieto, puchu marny”. Ale kobiety, mimo że mówi się o nich słaba płeć potrafią stawić czoła przeciwnościom losu i pokazać, że jednak mają siłę przebicia w codziennym życiu.

Zarząd Osiedla nr 2 już w Tłusty Czwartek, 20 lutego zaprosił wszystkie panie na “Karnawałowy Dzień Kobiet”. Uroczystość miała miejsce na terenie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 przy ulicy Młodzieżowej 1. W imieniu organizatorów wszystkich zebranych powitała przewodnicząca Zarządu Pani Mirosława Boroń. Wśród gości byli Pan Stefan Traczyk Radny Województwa Mazowieckiego i przedstawiciele Straży Miejskiej. Radna Pani Grażyna Brzozowska złożyła życzenia wszystkim paniom w imieniu Burmistrza Miasta oraz Rady Miejskiej. Każda z Pań dostała piękne życzenia oraz czekoladę od radnych Panów Marcina Ozdarskiego, Michała Świokło i Sławomira Michałowskiego.

Po części oficjalnej rozpoczęto tańce, quizy i konkursy prowadzone przez wodzireja. Sponsorami muzyki były Panie Radne Mirosława Boroń i Monika Gluba – Stasiak. Z racji, że zbliżają się imieniny Radnej Pani Mirosławy Panowie Marcin Ozdarski i Michał Świokło złożyli Radnej życzenia wręczając piękne kwiaty. Wspaniała zabawa trwała długo, wszyscy dobrze się bawili. Organizatorzy składają podziękowania sponsorom i patronom medialnym.

Drodzy Panowie, pamiętajcie że 8 marca jest raz w roku w kalendarzu, ale miło by było, by wszystkie Panie czuły się wyjątkowo i doceniane całym rokiem nie tylko w tym dniu.

Elżbieta Radomska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *