Facebook
NOWY DWÓR MAZ. Dłużej otwarty punkt pobrań wymazów

2022-01-25 11:04:47

Od wtorku (25.01) zostają wydłużone godziny pracy punktu pobrań wymazów na obecność wirusa SARS-Cov-2 przy szpitalu w Nowym Dworze Mazowieckim

Punkt przy ul. Miodowej 2 będzie czynny w dni powszednie od godz. 8.00 do godz. 20.00. Natomiast w soboty i niedziele od 7.00 do 15.00. 

– Właśnie otrzymaliśmy od Narodowego Funduszu Zdrowia zgodę na wydłużenie pracy punktu pobrań przy szpitalu. Wnioskowaliśmy również o ponowne uruchomienie punktu w przychodni przy ul. Paderewskiego i mam nadzieje, że również otrzymamy od NFZ taką możliwość, o czym będę na bieżąco informował – przekazał naszej redakcji Jacek Kacperski Dyrektor Nowodworskiego Centrum Medycznego.

Możliwość wykonania testu w dwóch lokalizacjach w mieście, co pokazuje już doświadczenie z poprzedniej fali, znacznie usprawnia cały proces i skraca czas oczekiwania w kolejkach.  Przypominamy, że w przypadku pojawienia się niepokojących objawów lub kontaktu z osobą zakażoną istnieje możliwość zapisania się na test drogą internetową. Wystarczy wejść na stronę http://www.gov.pl/web/koronawirus/zapisz-sie-na-test-na-koronawirusa i postępować zgodnie z instrukcją. Po zakwalifikowaniu się, odpowiedź z propozycją terminu wykonania badania otrzymujemy w niespełna godzinę.

red.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *