NOWY DWÓR MAZ. Areszt dla 3 Ukraińców za brutalne pobicie nowodworzanina

2020-03-03 5:31:27

W czwartek, sąd rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim przychylił się do wniosku nowodworskiej prokuratury i zastosował 3- miesięczny areszt wobec trzech młodych obywateli Ukrainy, którzy dotkliwie pobili nowodworzanina.  Mężczyznom grozi kara do 8 lat więzienia

24 lutego br. nowodworscy kryminalni zatrzymali  trzech młodych obywateli Ukrainy w wieku 23, 27 i 28 lat , którzy dwa dni wcześniej brutalnie pobili nowodworzanina. Mężczyzna doznał ciężkiego uszczerbku na zdrowiu i przebywa obecnie w szpitalu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że w sobotni wieczór, 22 lutego br., do mieszkania gdzie przebywał Wiesław K. ze swoim bratem i synem, weszło 3 obywateli Ukrainy. Ruslan B., Rostyslav H. i Vladyslav K., pobili przebywających w lokalu mężczyzn.

Wobec trójki podejrzanych, sąd na wniosek prokuratora orzekł trzymiesięczny areszt. Mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Przedstawienie im zarzutów było możliwe dzięki wnikliwej pracy policjantów z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

st. asp. Joanna Wielocha

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…