NOWY DWÓR. Jedyny taki gabinet w mieście

2019-05-17 11:33:24

Gabinet kosmetologiczny Shine Lab to nowe miejsce na mapie Nowego Dworu, które już w dniu otwarcia (11.05) przyciągnęło tłumy gości. Salon zachęca bogatą ofertą zabiegów, a właścicielka – nowodworzanka Marta Szałkowska, zadbała, żeby każdy poczuł się tutaj zrelaksowany i zadbany

Marta Szałkowska to młoda nowodworzanka, która kosmetologię traktuje nie tylko jak zawód – to przede wszystkim jej pasja. Pracuje w zawodzie od blisko 10 lat. Jest dyplomowanym kosmetologiem. Zaraz po studiach dostała angaż w renomowanym salonie Dermiki. Na swoim koncie ma również pracę u Ireny Eris.

Właścicielka Shine Lab cały czas podnosi i poszerza swoje kwalifikacje. Wszystko to sprawia, że Shine Lab dysponuje niezwykle bogatą ofertą profesjonalnych zabiegów.

W Shine Lab znajdują się dwa oddzielne stanowiska. Jedno przeznaczone do zabiegów wykonywanych na twarz, drugie do zabiegów na ciało. Gabinet został urządzony przytulnie, a jednocześnie luksusowo. Tak, żeby każdy, kto odwiedzi to miejsce czuł się dopieszczony.

Klienci gabinetu mogą wybierać spośród oferty zabiegów pielęgnacji twarzy, m.in. zabiegów regenerujących, odmładzających i masaży. Szczególnie polecany jest Kobido, czyli masaż nazywany niechirurgicznym liftingiem twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej,

W ofercie zabiegów pielęgnacji ciała można znaleźć m.in. TermoGenique – termiczny zabieg kształtujący i wyszczuplający sylwetkę, Lipolaser Duo – redukujący tkankę tłuszczową, modelujący sylwetkę i redukujący cellulit oraz liposukcję ultradźwiękową.

Shine Lab dysponuje także ofertą peelingów chemicznych (m.in. kwasem migdałowym i mlekowym z argininą) i zabiegów oczyszczających twarz i ciało.

Klienci mogą tu poddać się również zabiegowi plazmy, czyli nieinwazyjnemu liftingowi powiek, mezoterapii mikroigłowej oraz depilacji woskiem i pielęgnacji oprawy oczu (henna brwi i rzęs, regulacja brwi).

Gabinet Kosmetologiczny jest czynny od poniedziałku do soboty.

Shine Lab

ul. Zakroczymska 5

Nowy Dwór Mazowiecki

tel.: 798 289 368

kontakt@shine-lab.pl

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *