Facebook
NOWY DWÓR. Baśniowy dom na sprzedaż

2017-05-20 2:00:01

Idąc ulicą Paderewskiego nie da się nie zauważyć starego, drewnianego, stylowego domu. Kilka dni temu, na jednym z portali internetowych, pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży tego baśniowego budynku.
Budynek ten został wybudowany w 1866 roku. Nie trudno więc policzyć, że ma on już 151 lat. Jego powierzchnia wynosi 215m². Mówiło się o jego całkowitym wybudzeniu. Na mieście plotkowano również, że na jego miejscu miał powstać super market. Dementujemy więc te plotki. Dom wystawiono na sprzedaż.
Budynek znajduje się w samym centrum Nowego Dworu Mazowieckiego. Każdy przyjezdny zachwyca się jego wyglądem, zabytkowym stylem. Dom nadaje się do kapitalnego remontu. Agencja nieruchomości, która wystawiła budynek na sprzedaż sugeruje, że jest to świetny punkt na restaurację, cukiernię, aptekę bądź inną działalność gospodarczą. Za domem znajduje się duża działka (łącznie 5283 m2), na której dopuszcza się zabudowę do pięciu kondygnacji. Adaptacja istniejącego budynku mieszkalnego jest możliwa tylko i wyłącznie za zgodą konserwatora zabytków. Cena 2 300 000 zł jest ceną netto i obowiązuje do końca maja 2017.

AB

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *