NOWY DWÓR. 13 i 16-latek z marihuaną

2022-03-10 1:55:36

Policjanci zespołu do spraw nieletnich i patologii podczas legitymowania 13- latka i 16- latka z Nowego Dworu Mazowieckiego, ujawnili przy nich marihuanę. Postępowanie w tej sprawie będzie prowadzone przez Sąd Rodzinny i Nieletnich w Nowym Dworze Mazowieckim.

We wtorek (8.03) około godz. 15:30, policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, patrolując ul. Zakroczymską, podjęli interwencję wobec dwóch nieletnich. Podczas legitymowania funkcjonariusze ujawnili u każdego z nich zawiniątko z folii aluminiowej, a w nim susz roślinny. 16- latek ukrył je w zaciśniętej dłoni, a 13- latek w kieszeni kurtki. Obydwaj zostali przewiezieni przez policjantów do nowodworskiej komendy. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana.
Nieletni sprawcy zostali już przesłuchani w charakterze sprawców czynów karalnych. Postępowanie w sprawie 13- latka i 16- latka będzie prowadzone przez Sąd Rodzinny i Nieletnich w Nowym Dworze Mazowieckim, który zdecyduje o ich dalszym losie.
asp. sztab. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *