NOWY DWÓR MAZOWIECKI. Gala kickboxingu DSF KICKBOXING CHALLENGE: Twierdza [Wideo]

2018-03-06 8:07:41

Już 9 marca w hali NOSiR przy ul. Sportowej 66 w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się gala DSF KICKBOXING CHALLENGE: Twierdza.

Na ringu skrzyżują rękawice Eliasz Jankowski, Andrej Bruhl, Orfan Sananzade i Jurij Żukowski, którzy rozstrzygną między sobą, kto zasługuje na szansę walki o pas federacji. Na zwycięzcę turnieju czeka panujący w tej kategorii Jan „Iron” Lodzik (Legionowo) , który na tej samej gali wraca na ring po kontuzji.

Turniej będzie pierwszą atrakcją gali DSF Kickboxing Challenge: Twierdza. Pojedynki odbędą się na zasadach K-1, każdy został zakontraktowany na 3 rundy po 3 minuty. W pierwszym półfinale Eliasz Jankowski (Polska) zmierzy się z Andrejem Bruhlem (Niemcy). W drugim Orfan Sananzade (Ukraina) spotka się z Jurijem Żukowskim (Białoruś). Zwycięzcy skrzyżują potem rękawice w finale, który wyłoni również pretendenta do tytułu mistrzowskiego federacji. Na tronie zasiada król nokautu Jan Lodzik, który już nie może doczekać się kolejnego wyzwania.

Uczestnicy turnieju to znani zawodnicy ze ścisłej europejskiej czołówki. Trzech z nich walczyło już na galach federacji DSF. Niemiec Andrej Bruhl pokonał Jana Lodzika w czerwcu 2016 roku na gali DSF Kickboxing Challenge 8. Dziś to „Iron” jest mistrzem i nie może doczekać się szansy na rewanż w walce o pas.

3 lutego we Wrocławiu na gali DSF Kickboxing Challenge 13 starli się z kolei Eliasz Jankowski i Białorusin Jurij Żukowski. Po pięciorundowej krwawej wojnie zawodowym mistrzem Europy WAKO PRO został Białorusin, ale polski zawodnik nie zgadza się z tą decyzją i będzie zdeterminowany, by wziąć odwet już w Nowym Dworze. Nie ma jednak pewności, że obaj dostaną się do finałów, bo ich rywale również zaliczają się do kickbokserskiej elity. Turniej mistrzów nie ma wyraźnego faworyta.

 

Transmisja na żywo z Nowego Dworu Mazowieckiego w Canal+ Sport 2, Player.pl oraz na platformie DSFLIVE.com. Bilety na galę DSF Kickboxing Challenge: Twierdza są dostępne w cenie od 50 PLN w serwisie TicketClub.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *