NOWODWORSKI/LEGIONOWSKI. Wiec wyborczy Donalda Tuska w Legionowie

2023-08-05 1:59:49

We wtorek (8 sierpnia) o godz. 18.00 na boisku za Faktorią (ul. Siwińskiego 11) odbędzie się wiec wyborczy przewodniczącego Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska

Na wydarzenie zapraszają:Platforma Obywatelska Nowy Dwór Mazowiecki, Poseł na Sejm Jan Grabiec oraz Przewodniczący PO w Nowym Dworze Mazowieckim Dorian Banaszek

“Do dnia wyborów będziemy szli do przodu. Platforma nie zatrzymuje się. Platforma jedzie dalej. Będę prosił o mocne wsparcie i pokazanie tym wszystkim, którzy chcieli przekonać Polskę, że 4 czerwca nic się nie zdarzyło… Pamiętacie próby przekonania, że te pół miliona ludzi to była kolejka do zoo. To kolejny powód, żeby spotkać się na ulicach innych miast – Donald Tusk”

Spotkanie odbędzie się przy okazji zbliżających się wyborów parlamentarnych, które już niebawem powinien ogłosić prezydent Andrzej Duda. Zgodnie z konstytucją wyboru powinny się odbyć między 15 października, a 5 listopada br. Prezydent ma czas na podjęcie decyzji do 12 sierpnia br.

 

 

Comments

comments

2 komentarze

  1. Marek odpowiedz

    Życzę powodzenia w wyborach 👍🏻 i wielkie Brawa dla lokalnego koła PO , tak trzymać.

  2. Marlena Szyszkowska odpowiedz

    Mogliby też znaleźć fundusze na budowę i remont ulicy Kalinowej (między Osiedlem Jarzębinowa, a Szpitalem na ul. Miodowej) oraz utworzeniem wzdłuż ulicy poprzecznych miejsc parkingowych. Odkąd powstała furtka i chodnik do Szpitala przy Kostnicy wiele osób tędy wchodzi do szpitala. Zresztą również samochodem lepiej podjechać przy Osiedlu Jarzębinowa niż pchać się na Nowodwordzankę i mały parking z tragiczną nawierzchnią, który znajduje się między budynkami szpitala. Pracownicy i pacjenci, którzy znają miasto już od dawna zatrzymują się przy Żabce na ul. Jarzębinowej.
    Może Tusk pomoże?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *