Facebook

NOSiR rozgromiony przez lidera

2017-11-02 9:27:25

W sobotnie przedpołudnie podopieczni trenera Artura Licińskiego we własnej hali podejmowali lidera III ligi UKS Ursynów Warszawa. W trzech wcześniejszych spotkaniach warszawiacy spokojnie przekraczali granicę 100 rzuconych punktów i tym razem nie było inaczej.

Początek pierwszej kwarty był niezwykle wyrównany. Z czasem jednak, goście wypracowali sobie przewagę, której nie oddali do końca kwarty, wygrywając 25:16. Druga partia rozpoczęła się zdecydowanie lepiej dla nowodworzan, którzy odrobili straty, nie tracąc przy tym zbyt wielu punktów i po 5 minutach mieliśmy wyrównanie 28:28. Końcówka należała do warszawian, którzy w dwóch ostatnich akcjach wyszli na prowadzenie 40:36.

W trzeciej kwarcie to koszykarze z Ursynowa byli zdecydowanie lepsi. „Biało-niebieskim” zabrakło opanowania pod koszem, a szyki obronne kompletnie się posypały. To pozwoliło gościom wyjść na 17 punktowe prowadzenie. W ciągu ostatnich 10 minut meczu, obraz gry nie uległ znacząco zmianie. Nowodworzanie pokazali walkę i zaangażowanie, ale to nie wystarczyło, aby skutecznie przeciwstawić lepszym warszawiakom, którzy ostatecznie wygrali 103:67.

Tym samym UKS Ursynów umocnił się na pozycji lidera i nadal przewodzi ligowej tabeli. Natomiast nowodworzanie od trzech spotkań nie zaliczyli żadnego zwycięstwa. Okazja do odwrócenia tej tendencji nadarzy się już 4 listopada o godzinie 11:00. Wówczas „biało-niebiescy” zmierzą się z Pultovią Pułtusk, która do tej pory również nie ma na swoim koncie zwycięstwa.

Wojciech Lewandowski

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *