NOWY DWÓR MAZ. Zatrzymali 17-latka z narkotykami

2022-03-04 10:32:10

Zatrzymanie nowodworzanina, przy którym ujawniono środki odurzające w postaci amfetaminy, to efekt pracy dzielnicowego oraz policjanta zespołu ds. nieletnich i patologii. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

W środę 2 marca br. przed południem, na ulicy Bohaterów Modlina policjant zespołu do spraw nieletnich i patologii oraz dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny. Podczas legitymowania 17- latek stał się bardzo nerwowy. W trakcie wykonywanych czynności mundurowi ujawnili przy nim torebkę z zapięciem strunowym, a w niej biały proszek.
Mężczyzna został przez funkcjonariuszy zatrzymany, a środki odurzające zabezpieczono. Przeprowadzone testerem narkotykowym badanie wykazało, że ujawniona substancja to amfetamina.
Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. sztab. Joanna Wielocha

KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *