Niebezpieczny poranek

2017-06-13 10:49:21

Do dwóch bardzo niebezpiecznych wypadków doszło 7 czerwca niemal w tym samym czasie w Nasielsku i Starym Orzechowie (gm. Pomiechówek).

Pierwsze zdarzenie miało miejsce w Starym Orzechowie na drodze nr 62. To właśnie tam przed godz. 7:00 rano osobowe auto zderzyło się z ciężarówką.

Za kierownicą samochodu marki hyundai sonata siedziała 21-letnia kobieta, która – jak wynika z ustaleń policji – wyjeżdżając z posesji, nie ustąpiła pierwszeństwa scani.

21-latka została przywieziona na badania do szpitala. Zarówno ona, jak i kierowca ciężarówki, byli trzeźwi. Kierująca osobówką została ukarana mandatem karnym.

Do kolejnego niebezpiecznego wypadku doszło godzinę później na ul. Młynarskiej w Nasielsku, gdzie zderzyły się auto osobowe i autobus.

Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letnia mieszkanka powiatu pułtuskiego, jadąc w kierunku miejscowości Strzegocin, na łuku drogi straciła panowanie nad seatem ibizą, po czym zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z autobusem blibird prowadzonym przez 62-latka.

Kierujący byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie został hospitalizowany. W autobusie, jak i w aucie osobowym nie było pasażerów. Kierująca seatem została ukarana mandatem.

TH/KPP w NDM

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…