POWIAT. Jak pracują nasze apteki?

2023-01-09 2:38:49

Jak wygląda aktualny rozkład godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie powiatu nowodworskiego? Rada Powiatu uchwaliła harmonogram pod koniec 2022 roku. Godziny pracy aptek znajdziecie w tabelce.

 

red.

Comments

comments

2 komentarze

  1. Ilonka Warszawska odpowiedz

    Też się zastanawiam dlaczego w naszym mieście starostwo, urząd miejski, przychodnie, biblioteki i poczta nie pracują w weekendy, a na tygodniu bardzo krótko. Odebranie poczty na Osiedlu Młodych graniczy z cudem, chyba tylko bezrobotni mogą sobie na to pozwolić. Wizyta w bibliotece na Osiedlu Młodych też jest zarezerwowana tylko dla niepracujących i nieuczących się czytelników. Czy przynajmniej raz w tygodniu urzędy, poczty, biblioteki i przychodnie nie mogłyby pracować do 21? Wielu nowodworzan pracuje w Warszawie i niestety nie ma możliwości skorzystać z lokalnych usług. Bardzo nie fajnie.

  2. Ida Sokół odpowiedz

    Szczerze mówiąc to w nocy wolę podjechać do Legionowa na Piłsudskiego 13 (tel.: 22 732 04 80) do całodobowej apteki niż budzić jakiegoś nowodworskiego farmaceutę żeby specjalnie dla mnie przyjeżdżał i otwierał aptekę. Dziwne że Powiat Nowodworski wymaga od kogokolwiek charytatywnej pracy po nocach, a sam pracuje tylko rano od poniedziałku do piątku, a najchętniej to by się pozamykał przed petentami na cztery spusty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *