NASIELSK: Śmiertelny wypadek w Nunie

2019-06-26 9:10:06

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło  we wtorek, 25 czerwca po godz. 14:00 w Nunie gm. Nasielsk. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym. Niestety na miejscu zginął 56-letni kierowca opla astry

Policjanci wyjaśniają okoliczności wtorkowego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w Nunie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 56-letni kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania uderzył w jadącego w tym samym kierunku ciężarowego mercedesa, którego 57-letni kierowca podjął manewr skrętu w lewo do posesji. Niestety 56-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego po przebadaniu alkomatem był trzeźwy. Ponadto, mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego wypadku. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą lub nasielskim komisariatem. Informacje można również przekazywać pod nr tel. : 22 775 22 01-04, 23 691 27 77 lub mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

KPP NDM/sk

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…