NASIELSK. Miał myśli samobójcze. Policja zdążyła w ostatniej chwili

2020-03-17 1:18:32

Od piątkowego (13 marca) poranka trwały poszukiwania mężczyzny, który zagrażał swojemu życiu i zdrowiu. Podjęta przez policjantów wydziału kryminalnego w Nowym Dworze Mazowieckim oraz komisariatu policji w Nasielsku akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem. Dzięki determinacji, zaangażowaniu wielu funkcjonariuszy i strażaków, 50-latek został odnaleziony

W piątek ok. godz.09:30 na Policję wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 50-latka z gminy Nasielsk, który miał myśli samobójcze i oddalił się z miejsca zamieszkania. Kontakt telefoniczny z zaginionym urwał się. Policjanci wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy oraz komisariatu w Nasielsku natychmiast pospieszyli na ratunek.

Potrzebne było wsparcie. W komendzie powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim ogłoszono alarm. Wszyscy funkcjonariusze włączyli się do zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań, w tym m.in. przewodnik wraz z psem służbowym, policjanci oddziałów prewencji w Piasecznie, a także strażacy. Działania poszukiwawcze nabrały wówczas jeszcze większej dynamiki. Czas mijał, ale zaangażowanie osób biorących udział w działaniach nie malało. Teren poszukiwań zawężał się. Miejsce gdzie znajdować się miał 50- latek było błotniste, zakrzewione, trudnodostępne.

O godz. 14:10 naczelnik wydziału kryminalnego nowodworskiej policji przekazał informację o odnalezieniu mężczyzny. Pomoc przybyła w ostatniej chwili. Na miejscu 50- latkowi została udzielona pomoc medyczna.

Determinacja, zaangażowanie oraz samodyscyplina wielu funkcjonariuszy i strażaków została nagrodzona. Mężczyzna jest bezpieczny.

st. asp. Joanna Wielocha

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…