Najnowszy numer Tygodnika już w kioskach

2017-12-13 2:11:11

W tym numerze (TN 50) poruszamy m.in. następujące tematy:

Desperat nad Wisłą
W niedzielne popołudnie (10.12) chwilę po godzinie 14:00, do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który miał przebywać w rejonie rzeki Wisły i pisać wiadomości SMS o treści sugerującej popełnienie samobójstwa.

Zabójca Sebastiana zatrzymany!
27 października br. ok. 22.00 w miejscowości Cegielnia Kosewo gm. Pomiechówek doszło do tragicznego zdarzenia. W wyniku potrącenia przez samochód, zginął 15-latek. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Ponad miesiąc policjanci ustalali, kto jest sprawcą. W końcu udało się go zatrzymać.

Park, jakiego jeszcze nie było
Grudzień to czas, kiedy podsumowujemy cały miniony rok. Myślimy o tym, co już za nami, planujemy przyszły rok. No i okres świąt się zbliża a wraz z nim Mikołaj, prezenty, pachnąca choinka…

Forteczna – ulica zapomniana
Ulica Forteczna w Modlinie Starym, według mieszkańców, jest najbardziej zaniedbaną i zapomnianą przez rządzących ulicą na terenie osiedla. Pisma mieszkańców skierowane do burmistrz z prośbą o remont tej ulicy, nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.

Zaplecze socjalne czy siłownia?
Sołtysi gminy Leoncin mają szansę pozyskać dodatkowe środki pieniężne dla swoich sołectw. Gotowe wnioski z pomysłami mogą składać do 15 stycznia, a wysokość grantu to 10 000 zł. Granty mogą uzyskać tylko 2 sołectwa z gminy.

Ratował samobójców – strażak bohater
Norbert Wysocki to wiceprezes i założyciel Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne, a także strażak Państwowej Straży Pożarnej. Nie jest to jednak zwykły strażak, a prawdziwy bohater, który ratuje życie innym, narażając tym samym swoje.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


TOiOWO NAUKOWO

Roboty i emocje

  Adepci Robotycznej Szkoły Aktorskiej świetnie czują się w każdym reper…

Wrzesień w Koperniku

Cywilizacja algorytmów na Festiwalu Przemiany. Plenerowy koncert muzyki elektron…

MACHINA SAPIENS - wystawa festiwalu Prze…

Sztuczna inteligencja w coraz większym stopniu wkracza w nasze życie. Powoli – l…