Najnowszy numer Tygodnika już w kioskach

2017-11-30 6:23:35

W tym numerze (TN 48) poruszamy m.in. następujące tematy:

Seksafera w kolarstwie. Sprawa w prokuraturze
Były wiceprezes Polskiego Związku Kolarskiego Piotr Kosmala w wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty powiedział, że w reprezentacji kolarskiej “dochodziło do czynności seksualnych z podopiecznymi, w tym z nieletnimi”. Sprawą zajęła się prokuratura.

Burmistrz kontra powiat
Kilka dni temu, na portalu społecznościowym gminy Zakroczym pojawiły się zdjęcia przedstawiające drogę powiatową na odcinku Smoły – Strubiny – Pieczoługi. Zdjęcia wywołały oburzenie mieszkańców. Nie zabrakło ostrych słów burmistrza.

Afrykański pomór świń
W poniedziałek, 20 listopada przy ulicy Zakopiańskiej w Legionowie, znaleziono martwego dzika. Jak się okazało zwierzę było zarażone afrykańskim pomorem świń (ASF). Tego samego dnia zebrał się sztab kryzysowy. Choroba nie jest groźna dla ludzi.

Charytatywnie dla Ewelinki
Dobra muzyka, muzyczne gwiazdy, pyszne wypieki, wspaniałe aukcje charytatywne. Tak wyglądał wieczór w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku w piątek – 24 listopada.

Miasto rozbłyśnie w Mikołajki
Od kilku już lat, ulice Nowego Dworu są ozdabiane z okazji świąt Bożego Narodzenia. Władze miasta wynajmują firmę, która zajmuje się montażem świątecznych iluminacji.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *