Najnowszy numer Tygodnika już w kioskach

2017-11-21 8:52:48

W tym numerze (TN 47) poruszamy m.in. następujące tematy:

Zablokują trasę S7?
Od wielu miesięcy mieszkańcy Zakroczymia zmagają się z ogromnym fetorem, który najprawdopodobniej wydobywa się ze składowiska odpadów. Mimo wielu podjętych działań, w gminie nadal śmierdzi.

Terrorysta ze Starej Dąbrowy
Nikt nie wie skąd przybył. Nikt nie zna jego pochodzenia. Od miesięcy terroryzuje całą wieś. Gdy przed tygodniem wpadł w pułapkę, wydawało się, że ludzie odetchną z ulgą. Nic z tego.

Babcia gromadziła, my płacimy
Mieszkańcy ul. Wojska Polskiego w Pomiechówku już prawie dwa miesiące oddychają czystszym powietrzem, szczury stały się zjawiskiem o wiele rzadszym a ponad setka psów doświadcza życia wśród dbających o nie ludzi. Za przywrócenie normalności zapłacił pomiechowski samorząd.

Nie pogub kół!
Powiat nowodworski nie ma szczęścia do przetargów na prowadzone przez siebie inwestycje. 

W święta przejedziemy przez nowe rondo
Dobiegają końca prace przy przebudowie mostku i budowie ronda w centrum Nasielska na ulicy Kościuszki. Koszmar mieszkańców skończy się raz na zawsze jeszcze przed świętami.

Jesień zakończona porażką
W sobotni wieczór “biało-zieloni” podejmowali na własnym stadionie drużynę Sokoła Aleksandrów Łódzki. Niestety, nowodworzanie w konfrontacji z lepiej notowanym przeciwnikiem przegrali 4:1, ale nie bez znaczenia była rola sędziego w tym meczu.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *