Nagrody za piękne ogródki

2017-11-21 3:14:18

Zarząd Osiedla Nr 2 w Nowym Dworze Maz. od wielu lat organizuje konkurs na pięknie zagospodarowane ogródki przyblokowe i balkony.

Komisja w składzie: Marianna Mielczarek – przewodnicząca komisji, Mirosława Boroń – zastępca przewodniczącej, Mirosława Zawartko i Elżbieta Nadrzycka – członkowie, w okresie od 30 marca do 10 października br., wielokrotnie dokonywała przeglądu i oceny pod kątem oryginalności i różnorodności posadzonych kwiatów i krzewów w ogródku oraz aranżację i wygląd balkonu, a także włożony wkład pracy i utrzymanie szaty roślinnej przez cały okres wegetacyjny. Do konkursu zakwalifikowano łącznie 18 balkonów i ogródków.

W dniu 27 października br.,w sali Publicznego Gimnazjum na Osiedlu Młodych odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące kwiatowy konkurs. Przewodnicząca Zarządu Osiedla – Mirosława Boroń – w swym wystąpieniu, podsumowała konkurs podkreślając, że w tym roku przybyło wiele nowych ogródków, pięknie zagospodarowanych, które zasługują na wyróżnienie, a ich opiekunkami są młode gospodynie, które, co nas wszystkich cieszy, włączają się w życie społeczne. Przyznany w tym roku, mały bo tylko 1000 zł, fundusz na nagrody nie pozwolił, aby docenić większą liczbę osób. Ufundowano 21 nagród w postaci talonów w kwotach 60, 50 i 40 zł.

Burmistrz miasta Jacek Kowalski, a także Mirosława Boroń i Marianna Mielczarek składali nagrodzonym gratulacje oraz wręczali dyplomy i talony.

Nagrodzeni:

I.m. – Barbara Pietras,

II m. – Wioleta Wirt, Sabina Erenberg, Edyta Poleska, Iwona Poleska, Aleksandra Śniady, Jolanta Syska, Zofia Pyrzanowska, Krystyna Pędzisz, Irena Iwanow, Jerzy Książek, Czesława Czarnecka, Eugenia Podwiązka, Maria Gołębiewska, Barbara Borkowska,

III m. – Katarzyna Stefanowska, Justyna Strawa, Irena Morawska, Karolina Skotak, Genowefa Głogowska i Gabriela Moszczyńska.

B. Malewska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *