Facebook

MODLIN STARY. Kończy się śledztwo ws. bestii z Modlina

2021-05-21 1:35:38

Prokuratura jest na końcowym etapie sporządzania aktu oskarżenia przeciwko 19-latkowi podejrzanemu o włamanie, brutalny gwałt i skatowanie 82-letniej kobiety z Modlina Starego. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności


Makabryczne zdarzenie miało miejsce 10 lutego br. Wtedy też, zgodnie z informacjami jakie udało nam się ustalić, doszło do włamania do jednego z domów w Modlinie Starym. Jak się później okazało, włamywaczem był 19-letni Daniel W., mieszkaniec Nowego Modlina. Mężczyzna najpierw brutalnie zgwałcił, a później skatował 82-letnią właścicielkę domu. Horror kobiety przerwała osoba z rodziny, która weszła do domu i przepłoszyła napastnika. 19-latek wyskoczył przez balkon i zaczął uciekać w kierunku stacji PKP Modlin, gdzie też został zatrzymany przez policję.
Jak udało nam się ustalić, kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Zaś 19-letni zwyrodnialec na wniosek prokuratury trafił na 3 miesiące do aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mu zarzutów z atr. 197 kodeksu karnego tzn. gwałtu. Nie udało nam się dowiedzieć, czy w trakcie zdarzenia mężczyzna był poczytalny oraz czy przyznał się do zarzucanych mu czynów.
Z uwagi na charakter przestępstwa oraz bestialstwo oprawcy Prokuratura w Nowym Dworze Maz. nie udziela żadnych informacji. Udało nam się dowiedzieć natomiast, że śledztwo w tej sprawie jest w końcowej fazie, co oznacza najprawdopodobniej, że niebawem do Sądu zostanie skierowany akt oskarżenia.

QK

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *