Facebook

Mikołajki wśród maluszków

2017-12-11 11:42:10

W środowe przedpołudnie 6 grudnia maluszki z Dziennego Punktu Opieki w Pomiechówku odwiedził Święty Mikołaj.

Wizycie tego niecodziennego gościa towarzyszyły ogromne emocje. Niektóre z dzieci z dużą rezerwą i nieufnością przyglądały się brodatemu przybyszowi. Udało się jednak zrobić wspólne zdjęcie. Potem z wypiekami na twarzy otwierały swoje upominki.

Jak co czwartek w dziecięcej wypożyczalni Biblioteki Publicznej spotkanie miał Klub Mam Pomponik. W tym tygodniu nastrój mikołajkowy, nie zabrakło drobnych podarków dla dzieci, a i mamy się wzajemnie obdarowały prezentami. Warunek – prezent musiał być własnoręczny, gdyż uczestniczki chcą odkrywać swoje talenty.

Wszystkie mamy z maluszkami zapraszamy serdecznie w każdy czwartek o godz. 10. Rozmawiamy o dzieciach – i nie tylko, o emocjach i możliwościach rozwoju w rodzinie. Wykłady „z dzieckiem na kolanach” prowadzi Anna Jagiełło ze Stowarzyszenia „Rodzina w Drodze”, zaś dyskusje pn. „Kobieca mama? Niewykluczone!” moderuje Sylwia Ciszyńska.

Mikołajki już za nami, ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Już w niedzielę 17 grudnia o godz. 17:00 Mikołaj pojawi się na VII Spotkaniu Wigilijnym Mieszkańców. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na skwer im. Składkowskich.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *