Mikołajki wśród maluszków

2017-12-11 11:42:10

W środowe przedpołudnie 6 grudnia maluszki z Dziennego Punktu Opieki w Pomiechówku odwiedził Święty Mikołaj.

Wizycie tego niecodziennego gościa towarzyszyły ogromne emocje. Niektóre z dzieci z dużą rezerwą i nieufnością przyglądały się brodatemu przybyszowi. Udało się jednak zrobić wspólne zdjęcie. Potem z wypiekami na twarzy otwierały swoje upominki.

Jak co czwartek w dziecięcej wypożyczalni Biblioteki Publicznej spotkanie miał Klub Mam Pomponik. W tym tygodniu nastrój mikołajkowy, nie zabrakło drobnych podarków dla dzieci, a i mamy się wzajemnie obdarowały prezentami. Warunek – prezent musiał być własnoręczny, gdyż uczestniczki chcą odkrywać swoje talenty.

Wszystkie mamy z maluszkami zapraszamy serdecznie w każdy czwartek o godz. 10. Rozmawiamy o dzieciach – i nie tylko, o emocjach i możliwościach rozwoju w rodzinie. Wykłady „z dzieckiem na kolanach” prowadzi Anna Jagiełło ze Stowarzyszenia „Rodzina w Drodze”, zaś dyskusje pn. „Kobieca mama? Niewykluczone!” moderuje Sylwia Ciszyńska.

Mikołajki już za nami, ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Już w niedzielę 17 grudnia o godz. 17:00 Mikołaj pojawi się na VII Spotkaniu Wigilijnym Mieszkańców. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na skwer im. Składkowskich.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *