Mieszkańcy na bocznym planie

2018-05-27 6:42:07

Burmistrz Zakroczymia, zdaniem mieszkańców, bardzo się w ostatnim czasie pogubił. Jedna z mieszkanek budynku przy ulicy Warszawskiej twierdzi, że Pan Ciecierski liczy się tylko z tym, by ładnie wyglądać na zdjęciach, a problemy mieszkańców kompletnie go nie obchodzą.

Nie mało brakuje, by mieszkańcy budynku przy ulicy Warszawskiej 17 w Zakroczymiu pływali po własnym podwórku kajakiem. Szczególnie zły stan podwórka zauważalny jest wtedy, kiedy opady deszczu są naprawdę duże. Mieszkańcy wielokrotnie zgłaszali tę sprawę burmistrzowi, jednak ten powiedziała im, żeby za każdym razem, kiedy woda będzie wysoka, dzwonić do straży pożarnej, by ta wodę z podwórka wypompowała.

Mieszkańcy mają ogromny żal do burmistrza. Twierdzą, że Pan Artur Ciecierski liczy się tylko z tym, by ładnie wyglądać na zdjęciach oraz, by ładnie pisano o nim w prasie.

– Kolejny raz potwierdza się sprawa, że Pan Ciecierski nie jest godny bycia burmistrzem naszej gminy. To człowiek, dla którego liczy się tylko kariera, występy przed mediami i selfie, które notorycznie sobie cyka. Nasze sprawy odchodzą na boczny tor. Mieszkańcy go nie interesują. Ten człowiek nie ma żadnych skrupułów – mówi w rozmowie z nasza redakcją jedna z mieszkanek, która chce pozostać anonimowa.

Niestety duża część mieszkańców gminy ma podobne zdanie o swoim burmistrzu. Czy oznacza to, że pozycja Ciecierskiego na stołeczku burmistrza Zakroczymia, rzeczywiście jest zagrożona?

AB

Comments

comments

3 komentarze

 1. zigi odpowiedz

  Skoro nazwisko sołtysa zmyślone, to i zmyślona reszta. Już widzę jak P. Ciecierski jak kot przechodzi przez płot, żeby Pan Balcerzak mógł pisać jakieś bzdury. Wstyd dla gazety, że ma takiego redaktora.

 2. Bob odpowiedz

  …i jedna z mieszkanek uosabia ogół mieszkańców , tak? Co to w ogóle za sformułowanie, że burmistrz się pogubił? Redaktor wie, co to znaczy? Terapeutą jest? Odsyłam do słownika.

 3. Czek odpowiedz

  czy ktoś płaci tej gazecie za szkalowanie burmistrza ?
  To najlepszy burmistrz jakiego miał Zakroczym. Przez niecałą kadencję bardzo dużo zrobił, chociażby stacja wodociągowa, światła na skrzyżowaniu, interweniował w PGE i poprawiła się stabilnością zasilania elektrycznego-nie ma już tylu przerw i wyłączeń, GDDKiA wykonała chodnik przy DK 62 itp.
  A odnośnie pomocy mieszkańcom, to nie słyszałem by poprzedni burmistrz wstawał o 5 rano i biegał po mieście i wsi, by spełniać dobre uczynki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *