Facebook

LEONCIN. Udany rewanż UKS Południa Czosnów

2019-02-28 8:08:17

Nie udało się czwarty raz z rzędu wygrać Turnieju drużynie Piaska Rembertów, bowiem w decydującym meczu bezbramkowy remis okazał się korzystny dla ekipy UKS Południe Czosnów

24 lutego, w hali w Leoncinie odbył się Turniej w halową piłkę nożną, organizowany przez wójta gminy Leoncin oraz UKS Goliat Leoncin. Rozgrywki odbywały się systemem „każdy z każdym”. Na turnieju zjawiło się 6 drużyn: UKS Południe Czosnów, Piasek Rembertów, Fala Kazuń, Sparta Modlin, Goliat Leoncin i Goliat Leoncin Junior. Mecze ułożyły się nie do końca po myśli gospodarzy, ponieważ ich „seniorska” drużyna, zanotowała na swoim koncie zaledwie 1 zwycięstwo, 1 remis oraz 4 porażki. Ciekawie zapowiadał się jednak „bratobójczy” pojedynek Goliata Leoncin i Goliata Leoncin Junior. Juniorzy – nastoletni zawodnicy w żadnym z elementów nie ustępowali swoim starszym kolegom. Ba! Zdołali wyjść zwycięsko z tego pojedynku 5:3, przeważając na parkiecie od samego początku. Młodzi „Goliaci” pokazali hart ducha również w pozostałych swoich meczach, zwłaszcza w pojedynku z „saperami”, kiedy to w nieco ponad minutę strzelili 3 bramki, ustanawiając wynik na 3:0. Juniorzy zajęli ostatecznie 4. miejsce w Turnieju.

O układzie ekip na podium miał zadecydować wynik ostatniego meczu; UKS Południa Czosnów i Piaska Rembertów. Po zwycięstwie Sparty Modlin nad Juniorami 2:0, to właśnie ekipa Michała Rutkowskiego najmocniej kibicowała drużynie z Czosnowa. Bezbramkowy remis wystarczył, aby Południe triumfowało w rozgrywkach, a Sparta zajęła 2. miejsce. Najniższym stopniem na podium musiał zadowolić się Piasek Rembertów – zwycięzca Turnieju w Kazuniu Polskim, sprzed 3 tygodni. Najlepszym strzelcem okazał się Sławomir Lubelski z Piaska, który strzelił 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Piotr Aniszewski z Południa Czosnów. Klasyfikacja końcowa: 1. UKS Czosnów Południe, 2. Sparta Modlin, 3. Piasek Rembertów, 4. Goliat Leoncin Junior, 5. Goliat Leoncin, 6. Fala Kazuń.

E.G.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *