Facebook
LEONCIN. Tragiczny finał kąpieli

2022-07-25 10:03:32

Czosnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało wyłowiono z akwenu wodnego w Secyminku. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad wodą!

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 14:00 na Jeziorze Secymińskim w gminie Leoncin. Do nowodworskiej komendy wpłynęła informacja o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny. Służby natychmiast przystąpiły do działań.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, mężczyzna spadł z materaca i zniknął pod taflą wody. Na miejscu prowadzono działania poszukiwawczo – ratownicze przy użyciu specjalistycznego sprzętu, m.in. sonaru. Oprócz policji zaaangażowano również straż pożarną, ratownictwo wodne, płetwonurków oraz służby medyczne. Po godzinie z wody wyciągnięto ciało mieszkańca powiatu sochaczewskiego
Dalsze działania pod nadzorem prokuratora prowadzili policjanci, w tym technik kryminalistyki i grupa dochodzeniowo- śledcza. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Po raz kolejny apelujemy do osób wypoczywających nad wodą, o zachowanie rozwagi oraz przestrzeganie podstawowych zasad, obowiązujących w czasie pobytu, w rejonie zbiorników wodnych.

podkom. Joanna Wielocha
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *