LEONCIN. Światłowód w gminie – mieszkańcy biorą sprawy w swoje ręce

2021-03-08 8:16:12
Dzięki staraniom mieszkańców gminy Leoncin i artykułom odnośnie światłowodu, które w grudniu i styczniu ukazały się w Tygodniku Nowodworskim zgłasza się już kolejny inwestor, który chce podłączyć mieszkańców do sieci

 

To jest żmudny proces żeby przekonać i ściągnąć zainteresowanych inwestycją na teren gminy Leoncin. Pisaliśmy o tym, jak niska jest opłacalność nowych podłączeń, mimo szkieletu światłowodowego zbudowanego już kilka lat temu w ramach “Internetu dla Mazowsza”. Mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce i pojawiła się właśnie nowa oferta, z którą można zapoznać się w mediach społecznościowych – na forum mieszkańców gminy Leoncin oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Leoncin. Wkrótce pojawią się ulotki w okolicznych sklepach. Powodzenie zależy od zebrania popytu na usługę, bez tego sprawa nie ruszy dalej. Pod linkiem http://skynet.net.pl/ftth/ mieszkańcy mogą zgłosić swój adres, im więcej zgłoszeń tym większa szansa, że pierwsze podłączenia prywatnych adresów nastąpią już wkrótce.

SKYNET to dostawca Internetu z 18-letnim doświadczeniem, operator największej sieci światłowodowej w powiecie warszawskim zachodnim.

Marzena Dobraczyńska

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *