LEGIONOWO. 23-latek miał tłumaczyć jak masturbować się 12-latce

2023-05-17 4:08:21

Członkowie Fundacji ECPU Polska: Łowcy Pedofili doprowadzili zatrzymali i przekazali policji 23-latka podejrzanego o czyny o charakterze pedofilskim. Mężczyzna usłyszał zarzuty i na trzy miesiące trafił do aresztu

Jak podaje na Facebooku “Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili” w minioną sobotę (13 maja) członkowie fundacji doprowadzili spotkania z 23-latkiem. Mężczyzna miał dopuścić się w Internecie zachowan o charakterze pedofilskim.

Proponował masaże i pomagał w masturbacji

Podejrzany mężczyzna jak podaje w Internecie “Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili” – Naukowo tłumaczył dzieciom na czym polega orgazm kobiecy (…) instruował je w jaki sposób mają się masturbować. Okazywał przy tym wiele zdjęć damskich narządów rodnych. Pytał czy chcą mieć orgazm! ” Twierdząc -nie masz czego się wstydzić. Śmiało. Dziewczynki tak robią. Zobaczysz jakie to przyjemne oraz deklarował pomoc przy tej czynności, po przesłaniu zdjęć z ich masturbacji. Miał wtedy ocenić, czy dobrze to robią. “Musisz przełamać strach” – zachęcał. Ponadto proponował masaż 12-latce, z zaznaczeniem, że będzie musiała się rozebrać oraz chciał spotkać się z 11-letnią dziewczynką na basenie. Wśród rozmów z pojawiły się również fantazje związane z mamami dzieci. Łącznie komplementował urodę piątki wirtualnych dzieci fundacji.

Na miejscu pojawił się z rodzicami

Jak podają członkowie fundacji 23-latek na spotkanie z przedstawicielami fundacji pojawił się z rodzicami. Powodem obecności rodziców miał być posiadany stopień niepełnosprawności przez 23-latka.
Mężczyzna w trakcie nagrania powiedział, że zdaje sobie sprawę ze swojego niewłaściwego zachowania.
Jednak jest to od niego silniejsze. Po rozmowie z rodzicami i informacji, ze to nie pierwsza taka sytuacja mężczyzna został przekazany policji.

3 miesiące aresztu
Od soboty do poniedziałku z podejrzanym trwały czynności procesowe w prokuraturze, gdzie 23-latek usłyszał zarzut z art. 200 Kodeksu karnego czyli obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnością seksualnym. Na wniosek prokuratury mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Prokuratura nie informuje czy mężczyzna faktycznie posiada niesprawność intelektualną.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *