Facebook

Legia otwiera się dla młodych

2017-09-08 9:33:02

Szkoła Techniki i Piłkarskie Przedszkola Legia Warszawa wraca po wakacjach do Nowego Dworu Mazowieckiego.


Wraz ze startem roku szkolnego, do Nowego Dworu Mazowieckiego powracają zajęcia Piłkarskich Przedszkoli i Szkoły Techniki organizowane przez Legię Warszawa. Zajęcia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 3 do 14 roku życia. Rodzice cenią jakość prowadzonych zajęć, unikalny program sportowy oraz kwalifikacje kadry trenerskiej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się wypracować w poprzednim sezonie – mówi trener – Michał Wojtczak

Rozpoczęliśmy od prowadzenia zajęć dla najmłodszych dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 7 roku życia. Nasze zajęcia uzupełniły sportową ofertę w Nowym Dworze Maz. o ogólnorozwojowe zajęcia sportowe o charakterze piłki nożnej dla najmłodszych. Zimą zaczęliśmy również prowadzić zajęcia Szkoły Techniki, których celem jest rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich nieco starszych chłopców i dziewczynek (przedział wiekowy 6 – 14 przypomina redakcja).

Treningi uzupełniają zajęcia prowadzone przez Świt Nowy Dwór Maz.

– Jesteśmy dumni, że przez cały rok trenowało z nami blisko 80 chłopców i dziewczynek. W zajęciach, raz w tygodniu, czynny udział biorą również ich rodzice, co sprawia, że aktywnie swój wolny czas spędza z nami blisko 140 mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego – powiedział trener koordynator Michał Wojtczak.

Co ciekawe, zajęcia prowadzone przez Legię to nie tylko treningi piłkarskie, ale również szereg innych atrakcji dla dzieci i młodzieży z Nowego Dworu. Uczestnicy zajęć dostają zaproszenia na mecze I drużyny Legia Warszawa, mieli okazję odbyć specjalny trening z okazji Dnia Dziecka na głównej murawie stadionu przy Łazienkowskiej, a także korzystają z animacji organizowanych przez trenerów przy okazji prowadzonych zajęć. Z możliwości zwiedzania stadionu Legia Warszawa skorzystały również dzieci ze Szkoły nr 4 w Twierdzy Modlin. Godne podkreślenia jest również to, że częstym gościem na zajęciach jest Michał Kucharczyk – wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, obecnie gwiazda pierwszej drużyny Mistrza Polski, idol wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej.

– Mamy nadzieję, że obecny sezon, będzie nie mniej udany niż poprzedni. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dawać dzieciom i ich rodzicom wiele radości oraz zarażać miłością do sportu i zdrowego stylu życia – mówi trener Michał Wojtczak.

Na zajęcia można zapisać się przez stronę nowydwor.legiasoccerschools.pl lub pod nr telefonu 668 153 898.

red.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *