Facebook
Legia otwiera się dla młodych

2017-09-08 9:33:02

Szkoła Techniki i Piłkarskie Przedszkola Legia Warszawa wraca po wakacjach do Nowego Dworu Mazowieckiego.


Wraz ze startem roku szkolnego, do Nowego Dworu Mazowieckiego powracają zajęcia Piłkarskich Przedszkoli i Szkoły Techniki organizowane przez Legię Warszawa. Zajęcia te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym od 3 do 14 roku życia. Rodzice cenią jakość prowadzonych zajęć, unikalny program sportowy oraz kwalifikacje kadry trenerskiej.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co udało nam się wypracować w poprzednim sezonie – mówi trener – Michał Wojtczak

Rozpoczęliśmy od prowadzenia zajęć dla najmłodszych dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 7 roku życia. Nasze zajęcia uzupełniły sportową ofertę w Nowym Dworze Maz. o ogólnorozwojowe zajęcia sportowe o charakterze piłki nożnej dla najmłodszych. Zimą zaczęliśmy również prowadzić zajęcia Szkoły Techniki, których celem jest rozwój indywidualnych umiejętności piłkarskich nieco starszych chłopców i dziewczynek (przedział wiekowy 6 – 14 przypomina redakcja).

Treningi uzupełniają zajęcia prowadzone przez Świt Nowy Dwór Maz.

– Jesteśmy dumni, że przez cały rok trenowało z nami blisko 80 chłopców i dziewczynek. W zajęciach, raz w tygodniu, czynny udział biorą również ich rodzice, co sprawia, że aktywnie swój wolny czas spędza z nami blisko 140 mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego – powiedział trener koordynator Michał Wojtczak.

Co ciekawe, zajęcia prowadzone przez Legię to nie tylko treningi piłkarskie, ale również szereg innych atrakcji dla dzieci i młodzieży z Nowego Dworu. Uczestnicy zajęć dostają zaproszenia na mecze I drużyny Legia Warszawa, mieli okazję odbyć specjalny trening z okazji Dnia Dziecka na głównej murawie stadionu przy Łazienkowskiej, a także korzystają z animacji organizowanych przez trenerów przy okazji prowadzonych zajęć. Z możliwości zwiedzania stadionu Legia Warszawa skorzystały również dzieci ze Szkoły nr 4 w Twierdzy Modlin. Godne podkreślenia jest również to, że częstym gościem na zajęciach jest Michał Kucharczyk – wychowanek Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, obecnie gwiazda pierwszej drużyny Mistrza Polski, idol wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej.

– Mamy nadzieję, że obecny sezon, będzie nie mniej udany niż poprzedni. Wierzymy, że jesteśmy w stanie dawać dzieciom i ich rodzicom wiele radości oraz zarażać miłością do sportu i zdrowego stylu życia – mówi trener Michał Wojtczak.

Na zajęcia można zapisać się przez stronę nowydwor.legiasoccerschools.pl lub pod nr telefonu 668 153 898.

red.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *