Facebook
Legenda zagra w Nowym Dworze!

2015-12-09 9:20:06

 Ponad 2-godzinny, JUBILEUSZOWY  występ i wszystkie największe przeboje na żywo. Organizatorzy gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który na zawsze zapadnie w pamięć, bo DŻEM to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia

Zespół zacząl powstawać w latach 70-tych, grając podczas klubowych imprez. Takich zespołów w Polsce było mnóstwo. Po kilku latach dołączył do grupy muzyków Ryszard Riedl. Nie majac nazwy adoptowali utwory takich sław , jak CREAM, SANTANA, STONSÓW. Przed jednym z występów zaproponowali nazwę JAM od jammowania, którą ważny organizator spolszczył na DŻEM. Niedługo nastąpił przełom w ich karierze. Nie tylko zagrali, oczarowując publiczność, na Festiwalu w Jarocinie, ale zaczęli grać swoje własne utwory, takie , jak PAW i WHISKY. Póżniej następne “Czerwony jak cegła”, “Skazany na bluesa”, ‘Człowieku co się z Tobą dzieje”. Koncerty, koncerty, koncerty, kłopoty z wokalistą i nagle wspaniała płyta DETOX, która uchodzi za wyjatkowe osiągnięcie grupy. Takie utwory, jak : ” List do M”, “Sen o Victorii”, ‘Jak malowany ptak” ciągle budzą emocje. Niestety 30 lipca 1994 umiera Rysiek Riedl. Jego śmierć sprawiła, że zespól DŻEM stał się największą polską legendą. Legendą, którą ciągle rośnie wraz z kolejną generacją słuchaczy.

Obecny skład DŻEMU to: grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński , solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbinski, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Bilety na ten FENOMENALNY KONCERT w cenie 60,00zł można JUŻ nabyć w :

-sieci na: TicketPro.pl ; Kupbilecik.pl ; Biletomat.pl ; Biletyna.pl , Biletin.pl

– w salonach EMPiK, Media-Markt, MEDIA EXPERT

Sprzedaz tradycyjna odbywa się również w sekretariacie NOSIR-u

Informacje i zamówienia zbiorowe: 518166869; 793015443

Organizator

 

 

 

Comments

comments

3 komentarze

  1. Alojamiento web odpowiedz

    Legenda polskiej sceny bluesowej powraca z nowym albumem. Krazek zatytulowany „Orla” ukaze sie z poczatkiem kwietnia, dzisiaj prezentujemy okladke i trackliste tego tak bardzo wyczekiwanego wydawnictwa, a takze plyte „w pigulce” czyli fragmenty wszystkich utworow, mozna ich posluchac ponizej.

  2. Madan odpowiedz

    Warto przyjść wcześniej,na support. Przed Dżemem zagra zespół Tajm bodajze z Sochaczewa. Graja stylowo podobnie do Dżemu a ich muzyka jest przyjemna dla ucha. Wiem z autopsji (Legionowo). Pozdrawiam.

  3. Gajos odpowiedz

    Riedl, Borucki… No, no, brawa dla organizatora 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *