Facebook
Kto wystąpi na Dniach Nowego Dworu?

2018-04-15 9:05:06

Czerwiec to najbardziej wyczekiwany miesiąc przez mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego z dwóch względów – zbliżające się wakacje oraz Dni Miasta. A te w tym roku będą bardzo atrakcyjne.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Dni Nowego Dworu Mazowieckiego, każdego roku przyciągają swoim rozmachem tysiące mieszkańców i przyjezdnych. Jest to dobra okazja do tego, by się spotkać, porozmawiać i przede wszystkim dobrze bawić.

W ubiegłym roku na Dniach Miasta gwiazdą była Maryla Rodowicz. Dni Nowego Dworu przewidziane są w tym roku na sobotę – 16 czerwca. Impreza ma rozpocząć się od wczesnych godzin popołudniowych i potrwać do późnego wieczora. Na scenie usytuowanej na nowodworskim Stadionie Miejskim, zaprezentują się młodzi wokaliści z sekcji Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Nieco później sceną zawładnie zespół Future Folk

i Big Cyc.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast charyzmatyczna Sylwia Grzeszczak z zespołem, która zaprezentuje nowodworzanom swoje największe przeboje. Na pewno nie zabraknie takich hitów jak: “Małe rzeczy”, “Tamta dziewczyna”, czy “Księżniczka”.

Imprezę poprowadzi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

Oprócz występów wokalistów oraz gwiazd, na terenie stadionu pojawią się stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, a także zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy.

Zapowiada się ciekawie!

AB

Comments

comments

4 komentarze

 1. nowodworzanka odpowiedz

  Miasto powiatowe 🙁 Dom kultury,maleńka salka !!!!! brak kina !!! galeria handlowa do której zapomniano zaplanować transport dla mieszkańców bez samochodów a ilość sklepów i marek też powala na kolana 🙁
  ścieżki rowerowe bez przemyślenia …..czego więc należy oczekiwać na dni MIASTA POWIATOWEGO ????

 2. Bandaż odpowiedz

  Szkoda tej Sylwii Grzeszczak w takie towarzystwo, to nie ta liga.Ładna zdolna dziewczyna i skiba to jakaś kosmiczna pomyłka!

 3. Ramol odpowiedz

  “Imprezę poprowadzi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.” – nie zapomnijcie zaprosić Buzka premiera.Upadek całkowity upadek.

 4. Podpis odpowiedz

  To Dodę se weźcie lepiej,hmm a może Snoop doga tak dla odmianki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *