Facebook

Kto wystąpi na Dniach Nowego Dworu?

2018-04-15 9:05:06

Czerwiec to najbardziej wyczekiwany miesiąc przez mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego z dwóch względów – zbliżające się wakacje oraz Dni Miasta. A te w tym roku będą bardzo atrakcyjne.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Dni Nowego Dworu Mazowieckiego, każdego roku przyciągają swoim rozmachem tysiące mieszkańców i przyjezdnych. Jest to dobra okazja do tego, by się spotkać, porozmawiać i przede wszystkim dobrze bawić.

W ubiegłym roku na Dniach Miasta gwiazdą była Maryla Rodowicz. Dni Nowego Dworu przewidziane są w tym roku na sobotę – 16 czerwca. Impreza ma rozpocząć się od wczesnych godzin popołudniowych i potrwać do późnego wieczora. Na scenie usytuowanej na nowodworskim Stadionie Miejskim, zaprezentują się młodzi wokaliści z sekcji Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Nieco później sceną zawładnie zespół Future Folk

i Big Cyc.

Gwiazdą wieczoru będzie natomiast charyzmatyczna Sylwia Grzeszczak z zespołem, która zaprezentuje nowodworzanom swoje największe przeboje. Na pewno nie zabraknie takich hitów jak: „Małe rzeczy”, „Tamta dziewczyna”, czy „Księżniczka”.

Imprezę poprowadzi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

Oprócz występów wokalistów oraz gwiazd, na terenie stadionu pojawią się stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko, a także zaprezentują się lokalni przedsiębiorcy.

Zapowiada się ciekawie!

AB

Comments

comments

3 komentarze

  1. Bandaż odpowiedz

    Szkoda tej Sylwii Grzeszczak w takie towarzystwo, to nie ta liga.Ładna zdolna dziewczyna i skiba to jakaś kosmiczna pomyłka!

  2. Ramol odpowiedz

    „Imprezę poprowadzi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.” – nie zapomnijcie zaprosić Buzka premiera.Upadek całkowity upadek.

  3. Podpis odpowiedz

    To Dodę se weźcie lepiej,hmm a może Snoop doga tak dla odmianki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *