Facebook
Kolejny sukces nowodworskiego policjanta

2022-07-11 9:53:08

Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński, na co dzień pełniący służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, w ten weekend wziął udział w Mistrzostwach Polski w martwym ciągu RAW federacji WPC we Wrocławiu. Policjant podnosząc ciężar o wadze 270 kg zajął indywidualnie III miejsce, a jako reprezentant polskiej Policji, drużynowo I miejsce.

Funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim 9 lipca 2022 r. wziął udział w odbywających się we Wrocławiu IV Mistrzostwach Polski w martwym ciągu RAW federacji WPC. Były to również II Mistrzostwa Polski Polski Służb Mundurowych w martwym ciągu RAW.
Sierż. sztab. Krzysztof Grzemiński wystartował w konkurencji martwy ciąg, podnosząc ciężar o wadze 270 kg.
Z tym wynikiem nasz policjant zajął III miejsce w kategorii wagowej do 125 kg, wiekowej submaster. Natomiast jako reprezentant polskiej Policji, drużynowo zajął wspólnie z innymi funkcjonariuszami I miejsce wśród wszystkich służb mundurowych, uczestniczących w zawodach.
Mundurowy od ponad 20 lat związany jest ze sportem, a od 7 startuje w zawodach sportowych, zajmując wysokie lokaty. Życzymy mu dalszych sukcesów.

podkom. Joanna Wielocha/g.p
KPP Nowy Dwór Maz.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *