Kilka słów od redaktora naczelnego…

2017-12-07 8:10:34

W aktualnym numerze Tygodnika Nowodworskiego opublikowany został artykuł zatytułowany “”Puniek”, zabójca czy ofiara?” Tekst wywołał ogromne wzburzenie w Szczypiornie i okolicach.

Artykuł ten ukazał się w gazecie bez mojej wiedzy, w czasie, kiedy przebywałem na urlopie wypoczynkowym. W związku z tym, nie ponoszę bezpośredniej odpowiedzialności za jego publikację, tym nie mniej chciałbym w imieniu gazety i całego zespołu redakcyjnego przeprosić wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni.

Zgadzam się z Państwem, że zarówno tytuł, jak i treść artykułu oparte są w głównej mierze na opiniach i domysłach, a nie na faktach oraz mają bardzo kontrowersyjny wydźwięk. Jednocześnie w tekście znalazły się bardzo niefortunne i krzywdzące sformułowania, które nie powinny się tam znaleźć.

Informuję, że wobec autora oraz osoby pełniącej pod moją nieobecność obowiązki redaktora naczelnego, zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

W związku z zaistniałą sytuacją, jeszcze raz bardzo przepraszam wszystkich Czytelników, mieszkańców Szczypiorna, a zwłaszcza rodzinę tragicznie zmarłego Sebastiana. 

Z wyrazami szacunku

Adam Balcerzak

Redaktor Naczelny

Tygodnika Nowodworskiego

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *