Jakie lokale cieszą się największym zainteresowaniem w Nowym Dworze Mazowieckim?

2022-05-26 1:30:43

Położenie Nowego Dworu Mazowieckiego na mapie Polski sprawia, że mieszkania w tym mieście kupuje wiele osób, które chcą uciec od zgiełku stolicy. Jak wygląda oferta deweloperów w Nowym Dworze Mazowieckim?

Mieszkania na kameralnych osiedlach

W Nowym Dworze Mazowieckim bez trudu można znaleźć mieszkania na kameralnych osiedlach. Większość z powstających budynków wkomponowuje się w istniejące zabudowania i znajduje się w pobliżu terenów zielonych. Wystawiane na sprzedaż lokale różnią się przy tym standardem wykończenia. Obok standardowych mieszkań, klienci mają do wyboru:

  • Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim o podwyższonym standardzie – wyróżniają się one atrakcyjną lokalizacją i ciekawie zaaranżowaną przestrzenią wspólną
  • Mieszkania o wysokim standardzie – położone są w niewielkiej odległości od centrum, a ich nabywcy mają duże możliwości aranżacyjne

Dostępne mieszkania różnią się także powierzchnią – najmniejsze (kawalerki) mają ok. 26 mkw., największe zaś często ponad 100 mkw.

Mieszkania o wyższym standardzie wykończenia budowane na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego pod względem ceny są porównywalne z najtańszymi nieruchomościami dostępnymi na warszawskim rynku. To właśnie atrakcyjne stawki są głównym powodem, dla którego mieszkańcy pobliskiej stolicy chętnie inwestują w nieruchomości mieszkalne położone w tym mieście.

Apartamenty w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego

Z myślą o zamożniejszych klientach, którzy rozglądają się za nieruchomością na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, projektowane i budowane są apartamentowce. Czym wyróżniają się mieszczące się w nich apartamenty?

Apartamenty w Nowym Dworze Mazowieckim są:

  • Położone w doskonałej lokalizacji – z reguły jest to centrum miasta, np. przy ulicy Sobieskiego
  • Budowane zgodnie z najnowszymi trendami – dzięki temu inwestorzy mogą liczyć zarówno na komfort cieplny, jak i akustyczny
  • Sprzedawane wraz z licznymi udogodnieniami – w zależności od koncepcji inwestora może to być np. recepcja

Wyznacznikiem apartamentów jest też ponadnormatywny metraż. Mieszkańcy apartamentowców mogą przy tym czuć się bezpiecznie dzięki całodobowej ochronie.

Segmenty, czyli domek z własnym ogródkiem

Dom jednorodzinny z własnym kawałkiem ziemi, którą będzie można zagospodarować jako ogródek, jest marzeniem wielu osób. W Nowym Dworze Mazowieckim to możliwe – tylko w ostatnich latach firmy deweloperskie zrealizowały kilka podobnych inwestycji. To m.in. Osiedle Kameralne, Segmenty Dębowa 2 czy Miła 1.

Dlaczego zabudowa szeregowa cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim? Ma to związek z zaletami takiego budownictwa – dom to:

  • Więcej przestrzeni do życia – domy mają większą powierzchnię niż mieszkania
  • Prywatna przestrzeń rekreacyjna i zielona – wystarczy jedynie zagospodarować teren

Zróżnicowanie rynku nieruchomości dotyczy rodzaju zabudowy i dostępnego metrażu powoduje, że osoby zainteresowane zakupem mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim czy domu w tym mieście mają spory wybór.

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *