Jak obiecał, tak zrobił

2016-07-23 11:29:46

Kilka miesięcy temu burmistrz Artur Ciecierski poinformował o planach wybudowania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu przy Biedronce. Temat ucichł, ale tylko na jakiś czas.

W przeciągu kilku ostatnich miesięcy na burmistrza gminy Zakroczym spłynęła fala krytyki. Wszystko przez to, że – jak twierdzą niektórzy mieszkańcy – w włodarz obiecał wybudować sygnalizację świetlną przy Biedronce, a “słowa nie dotrzymał”. W gminie chodziły również słuchy, że zdjęcie z otrzymaną przez Krzysztofa Oleksowicza – współzałożyciela firmy Inter Cars – promesą na budowę sygnalizacji, które pojawiło się na oficjalnym Facebooku gminy Zakroczym, było tylko zabiegiem PR.
Okazuje się jednak, że warto było tak długo czekać. We wtorek, 12 lipca, rozpoczęła się budowa sygnalizacji świetlnej przy Biedronce. Już niebawem mieszkańcy gminy będą mogli bezpiecznie korzystać ze skrzyżowania, zwanego do tej pory “skrzyżowaniem śmierci”.
Mieszkańcy obawiają się jednak korków. Ale władze gminy mówią wprost: korki będą, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.
– Ależ oczywiście, że korki będą – jak w wielu innych miejscach w Polsce. Dla nas liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Włączenie się do ruchu, przejście po pasach!- czytamy na Facebooku Gminy Zakroczym.
Jak widać burmistrz obiecał i słowa dotrzymał. Co w takim razie chce powiedzieć wszystkim, którzy w tę obietnicę nie wierzyli?
– Zawsze dotrzymuję danego słowa – mówi w rozmowie z naszą redakcją Artur Ciecierski.
Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji planowany termin zakończenia inwestycji to 31 lipca.

Adam Balcerzak

Podobne artykuły

Comments

comments

1 komentarz

  1. Marne wladze odpowiedz

    Burmistrz obiecał też plażę której niema i remont jednej z ulic której też nie będzie światła postawił inter cars a co zrobił do tej pory burmistrz oprócz tego że będziemy mieli większe ciśnienie wody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *