Facebook
INICJATYWY. Nowy Duch Mam – dzieciaki górą

2019-04-24 10:09:06

Prezentujemy kolejną dawkę informacji o prężnie działającym Stowarzyszeniu Nowy Duch Mam, które oferuje coraz ciekawsze zajęcia dla matek z dziećmi

-Fajnie się bawimy. Milutko spędzamy wspólnie czas. Nasze dzieciaczki też czują się tu wspaniale, dobrze się bawią. Jesteśmy zadowolone ze spotkań prowadzonych w ten sposób. Co nowego na następnym spotkaniu będziemy robić?– dopytywały mamy na kolejnych zajęciach klubu, które miały miejsce w Nowodworskim Ośrodku Kultury w przedświąteczną środę, 17 kwietnia.

Natomiast już w czwartek 25 kwietnia o godzinie 14:00 w budynku Opieki Społecznej przy ulicy Partyzantów 7 odbędą się kolejne warsztaty z panią Sylwią Lech, na które zapraszają inicjatorki Stowarzyszenia Nowy Duch Mam. Nadal będzie mowa o naszych zmysłach. Tym razem najważniejszemu ze zmysłów – przedsionkowemu, czyli równowadze. Wszystkie mamy mile widziane. Prosimy o zabranie kocyka!

Uczestnicy Stowarzyszenia nadal szukają swojej stałej przystani, w której mogliby się zagospodarować bez ciągłego noszenia swoich rzeczy w walizkach. Ale nie tracą nadziei, że kiedyś taki dzień nastąpi. Są otwarci na wszelkie propozycje i pomoc.

Na pytania na temat zajęć i temat Stowarzyszenia chętnie odpowiadają na swoim Facebook`u i pod numerem telefonu 513 615 685. Zapraszają do kontaktu i na kolejne “miłe rodzinne spotkania na kocyku”. Na następne spotkanie umuzykalniające i zabawy dla maluchów zapraszamy już w środę 24 kwietnia i piątek 26 kwietnia. Kolejne spotkania przy ulicy Partyzantów 7. W okresie do wakacji odbędą się kolejno: 9 maja, 23 maja i 13 czerwca.

Elżbieta Radomska

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *